Inschrijven kan t.e.m. maandag 27 oktober 2025!
Hotel Serwir, Koningin Astridlaan 57, 9100 Sint-Niklaas
Maximum 350 deelnemers
Promoties 2014 of ouder |
Promoties 2015-2019 |
Promoties 2020-2025 |
|
AIG-leden en partner |
€ 85 |
€ 70 |
€ 50 |
Niet-leden |
€ 100 |
€ 85 |
€ 60 |
Geannuleerd

Beste alumni van de Faculteit Ingenieurswetenschappen en Architectuur van de UGent,
We zijn trots jullie opnieuw te kunnen uitnodigen op onze volgende reünieavond op vrijdag 14 november 2025. We vieren in het bijzonder de lustrumjaren eindigend op 5 en 0, maar uiteraard zijn de alumni van alle promotiejaren hartelijk welkom.
We hebben geprobeerd aan jullie feedback tegemoet te komen en zochten naar een nieuwe schitterende locatie: Hotel Serwir**** in Sint-Niklaas. Deze locatie met een ruime parking, is vlot bereikbaar vanaf de E17 of met het openbaar vervoer. Bovendien wordt een party-overnachtingsarrangement aangeboden met korting. Reserveer hiervoor zelf via info@serwir.be.
Wij ontvangen jullie vanaf 18u45 met een receptie, gevolgd door een walking dinner (met zitgelegenheid) zodat je volop herinneringen kan ophalen en nieuwe mensen kan leren kennen in een losse gemoedelijke sfeer. Er zal keuze zijn uit vis, vlees en veggie voorgerechtjes en hoofdgerechten. Naar het einde van het dessertenbuffet bouwt onze DJ geleidelijk de sfeer op voor wie nog even de beentjes wil uitslaan of nog wat wil napraten. We sluiten af rond 1:00.
We luisterden ook naar de vraag van onze jong-alumni, om het event betaalbaar te houden. We bieden hen daarom deze avond aan met een flinke korting, zodat we hopen hen heel talrijk te mogen verwelkomen! Onze leden hebben uiteraard ook een bijkomende korting, plus: wie nu zijn lidgeld betaalt, blijft lid tot einde 2026!
Warme groeten van het AIG-team!
Bij inschrijving, graag je promotiejaar vermelden in het opmerkingenveld.
Programma:
(Wijn, pils, frisdranken en waters inbegrepen tot 23u00)
18u45 Ontvangst en receptie met schuimwijn of non-alcoholisch alternatief, en versnaperingen
19u30 Voorgerecht (walking dinner)
Pompoensoepje
Scampi met Calvados en appel
Mini burger
Zakouski met Brie en honing
Breydelhamkroketje
20u45 Hoofdgerechtenbuffet (walking dinner)
Zeetongfilets op Normandische wijze met smeuïge puree
Gegrild Iers rund met béarnaisesaus, jonge worteltjes en pommesrissolées
Varkenswangetjes met pommes rissolées
Vegetarische wok met penne en Thaise curry
22u00 Dessert (walking dinner)
Duo van chocomousse
Tiramisu
Ijspralines wit, fondant, melkchocolade
23u00 Gezellig napraten of dansen met muzikale omkadering door DJ

















